האם כדאי לפתוח דף פייסבוק עסקי בפייסבוק ?! כל הפרטים במקום אחד !

האם כדאי לפתוח דף עסקי בפייסבוק ?!

דף פייסבוק עסקי

לייעוץ חינם

חץ שחור

פרסום ברשתות חברתיות - מדוע חשוב לפתוח דף פייסבוק עסקי ולמה כל כך חשוב לנהל אותו?

מעצמת הפייסבוק מכילה לא רק פרופילים פרטיים שהם הפרופילים המוכרים לכולנו. הפרופיל האישי שלנו בפייסבוק מכיל את הפרטים שלנו – את השם ושם המשפחה שלנו, את תאריך הלידה שלנו, את המשפטים בהם אנו מאמינים (אם אנו מעוניינים לציין אותם), את החברים שלנו, את מצבנו הזוגי, את התמונות והסרטונים שלנו ופרטים נוספים כאשר כל אחד יכול להיות חבר של עד 5000 איש, עם החברים ניתן לתקשר דרך סטטוסים והודעות, שיתוף תכנים, תיוגים וצ'אטים.

לצד הפרופיל הפרטי פייסבוק מאפשר לבעלי העסקים להקים דף עסקי לצורך פרסום ברשתות חברתיות וכן קידום בפייסבוק. שמיועד עבור קידום בפייסבוק אינו עולה כסף – כמו דף הפייסבוק הפרטי שזהו יתרון רציני.

הדף העסקי יכיל את שם העסק ותחומו ויציג את כל האנשים שעשו לו "לייק" ועוקבים אחריו. יתרון עצום הוא שכמות חבריו אינה מוגבלת, לכן מדובר על דרך מצוינת ויעילה לביצוע תהליך שיווק בפייסבוק, כך ניתן לבצע פרסום ברשתות חברתיות ולהתמקד ברשת החברתית החזקה ביותר בימינו.

פרסום ברשתות חברתיות – שיווק בפייסבוק – כי שיווק בפייסבוק דורש פתיחת דף עסקי

פרסום ברשתות החברתיות כדוגמת קידום בפייסבוק הוא כלי עוצמתי לקידום העסק ורבים מבעלי העסקים שביצעו פרסום ברשתות חברתיות ובראשן – פייסבוק שמחו לראות עד כמה קידום בפייסבוק הועיל להצלחתם.

אם אתם מעוניינים לבצע שיווק בפייסבוק ולאפשר לגולשים להתעניין בעסק שלכם, לקבל אינפורמציה בנוגע לשירותים, למוצרים, למבצעים, לאתר, לדרכי ההתקשרות, למיקום שלכם ואף לשלוח לכם הודעות, להמליץ עליכם לחברים, לתייג אתכם או לבצע כל פעולה אחרת שמחזקת את הקשר בין הגולש והעסק ומגדילה את הסיכוי לכך שאותם גולשים יהפכו ללקוחות נאמנים כדאי שתפתחו דף עסקי בפייסבוק כבר בתחילת הדרך ותמנעו משימוש בפרופיל האישי למטרה עסקית. אם תשתמשו בפרופיל האישי כדי לשווק את העסק שלכם תאלצו לסגור אותו ולפתוח דף עסקי ברגע שיהיו לכם מעל 5000 חברים, המעבר ימחק את הפוסטים והמידע הגרפי וחבל. חשיבה למרחוק תוכל למנוע זאת.

שיווק בפייסבוק עם דף פייסבוק עסקי – שפע יתרונות בדף אחד!

פרט חשוב שלא ציינו הוא שבאופן רשמי פייסבוק לא מתיר לחבריו לנהל את הפעילות העסקית מהפרופיל האישי, במקרים בהם פייסבוק מזהה שבעל עסק מנהל עסק דרך הפרופיל האישי הוא מסיר את הדף ומקשה על יצירתו מחדש. מעבר לזאת, הרושם שנוצר בעקבות פרסום עסק מפרופיל פרטי אינו מזהיר במיוחד וגולשים רבים עשויים לפסוח על הפרופיל משום שהם יחשבו שהוא לא מקצועי ורציני, מכאן ניתן להבין שכדי שעסק ישדר רצינות הוא צריך לעמוד בפני עצמו. יתרון נוסף על פתיחת הדף העסקי הוא שרמת החשיפה לגולשים שאינם חברים של חברים תהיה גדולה בהרבה מרמת החשיפה אליה ניתן להגיע מפרסום במעגל החברים הקרוב – דרך קידום בפייסבוק באמצעות דף עסקי (שניתן אפילו לאחד עם דפים עסקיים אחרים של העסק) אפשר לפרוץ את "חומות המעגלים החברתיים" ולהגיע הרחק וכפי שציינו – אל כמות בלתי מוגבלת של חברים שיגיבו לסטטוסים, יפיצו את שמו של העסק, יבצעו רכישות ויהיו מעורבים בנעשה בשילוב לייקים שישפרו את המוניטין של העסק.

קידום בפייסבוק – יש לעבוד באופן מתמיד

פרסום ברשתות חברתיות הוא קלף מנצח אך הוא לא יכול להתבצע רק על ידי הקמת דף עסקי וישיבה על זרי הדפנה. שיווק בפייסבוק שמתבצע על ידי הקמת דף עסקי חייב להיות מנוהל כהלכה – ללא ניהול הדף לא יהיה ניתן להתקדם.

את הדף העסקי ניתן לקדם על ידי קידום ממומן של הדף, על ידי קידום ממומן PPC של פוסטים ויראליים מהעמוד או באמצעות קידום ממומן שמחושב לפי תשלום על פעולה שמגיבה לפוסט כמו: שיתוף לפוסט, לייק לפוסט או כתיבת תגובה. כמו כן, ניתן לקדם את הדף באתרים של מאמרים, בקבוצות בפייסבוק, בפורומים ובאמצעות דרכים נוספות. לכל אחת מהדרכים יש יתרונות משלה והדף העסקי החכם מציג למנהליו (כן, ניתן להוסיף אנשים נוספים שינהלו את אותו הדף ולחלק את העבודה) מידע סטטיסטי, המידע יכול לכלול: מספר לייקים חדשים, שעות בהן צפו בדף יותר גולשים ופרטים נוספים שניתוחם יאפשר ביצוע שינויים וייעול עבודה, כמובן שיש להקפיד להיות זמינים לגולשים שמגיעים דרך הדף ולספק להם מידע ומענה על שאלות. יש לציין כי אפשר לשפר את קידום הדף גם על ידי תשלום סימלי ולהגיע לחשיפה רבה יותר.

פרסום ברשתות חברתיות עם דגש על פייסבוק – שיווק בפייסבוק עושים רק עם מומחים

כדי לנהל את הדף העסקי בצורה נכונה ואפקטיבית צריך להכיר את העולם המופלא של פרסום ברשתות חברתיות עם דגש על קידום בפייסבוק. מומחים בתחום יכירו את כל הדרכים שיסייעו להגברת החשיפה והעניין ויוכלו למשל לעקוב אחר המתחרים ולהישאר עם היד על הדופק תוך ביצוע שינויים בדף. כמו כן, ידעו המומחים כיצד לכוון את המידע לקהל היעד, יעלו פוסטים בשעות "החזקות" בהן קהל היעד נמצא בפייסבוק, יפיצו תכנים איכותיים שמניעים לפעולה, יוסיפו סטטוסים, לינקים ותמונות, יפרסמו מבצעים והנחות ויעשו את כל הפעולות שיגרמו לגולשים לבטוח בעסק ולבצע רכישות.

מעוניינים להקים דף פייסבוק מנצח לעסק שלכם ולנהל אותו כמו שצריך? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לצור קשר עם חברת "איוב מרקטינג" שמתמחה בקידום אתרים, לרבות פרסום ברשתות חברתיות, שיווק בפייסבוק, קידום בפייסבוק ותחומים נוספים. במקרה שלנו אתם באמת יכולים לשבת על זרי הדפנה וליהנות מקצירת הפירות, אל דאגה – אנו נקפיד לעדכן אתכם בנוגע לכל הנעשה ונעבוד בשקיפות מלאה.