פרסום בפייסבוק מי צריך את זה בכלל ?!! כל הפרטים כאן במקום אחד

פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק, דף פייסבוק עסקי

לייעוץ חינם

חץ שחור

פרסום בפייסבוק וברשתות חברתיות

פרסום בפייסבוק לכל דף פייסבוק עסקי – אל תוותרו על הרשת שהשתלטה לנו על החיים

קשה למצוא אדם בעולם המערבי שלא שמע על פייסבוק. הרשת החברתית שהפכה לאימפריה – מרכז ההתרחשות במהלך העשור האחרון נוגעת בכולם, ייתכן שאפילו החייזרים (אם הם אכן קיימים) שמעו על הרשת החברתית ומי יודע? אולי גם הם חברים בה.

למה לעשות ?!!

הרשת החברתית מארחת יותר מ-4 מיליון גולשים רק במדינת ישראל ולפי נתונים שהתקבלו מחודש יוני השנה רשומים בה 2 מיליארד חברים. החברים הפעילים של הרשת מסמנים לייקים, מפיצים מידע, מתכתבים, משתתפים בקבוצות, עובדים, משתפים תמונות, פוסטים וסרטונים, מפרסמים אירועים שנוגעים ברוב תחומי חיינו – וכל זאת מתבצע רק מהפרופיל הפרטי!

מכל המידע הזה ניתן להבין שפייסבוק מהווה פלטפורמה מושלמת לפרסום עסקים והיא חלק משמעותי מתהליך קידום אתרים , פרסום בפייסבוק ברשתות חברתיות , מפרסום אורגני, פרסום בגוגל PPC, ניוזלטרים ודרכים נוספות שמסייעות לעסקים לחשוף את עצמם, לצור מוניטין חיובי ולצבור לקוחות.

נישות פרסום בפייסבוק לכל דף פייסבוק עסקי

נוסף על הפרופיל הפרטי בו ניתן לפרסם את העסק ניתן להקים דף עסקי שמאפשר צבירת אוהדים קבלת לייקים, פרסום המלצות של גולשים, פרסום תכנים, סרטונים, תמונות, סטטוסים, עדכון בנוגע לפעילויות ומבצעים, אפשרות לענות לגולשים, קישור לאתר האינטרנט, פרטים ליצירת קשר ואפשרויות נוספות, גם נותן לכם להפעיל קמפיין פרסום.

יש לציין כי פתיחת הדף העסקי מתבצעת
ללא תשלום וכי הדף מקודם בצורה טובה בגוגל.

למה כדאי ?

כי הוא דרך יעילה נוספת שיכולה להתבצע דרך קבוצות שכוללות אנשים שמתעניינים או עוסקים בתחום מסוים – פרסום סרטון, לינק, סטטוס בנוגע לעסק, קישור לאתר העסק או דרכי פרסום אחרות יכולות להגביר את החשיפה ולהגיע אל חברים שמתעניינים בתחום המדובר.

קצת על ניהול קמפיין בפייסבוק ועל נישות פרסום בפייסבוק

יתרון עצום של פייסבוק הוא שהוא מאפשר לבעלי העסקים למקד את הפרסום. באמצעות מערכת חכמה שנועדה ככלי פרבסום בפייסבוק שנקראת: Facebook Ads ניתן לפלח את קהל הגולשים לפי: מין, גיל, מקום מגורים, תחומי עניין, חברים ועוד מאפיינים נוספים.

עוד יתרון של דף פייסבוק עסקי הוא המיקוד המאפשר למפרסם להגיע אל הקהל שמתעניין בתחום שלו כדי להגיע אל דף פייסבוק עסקי ולהעלות את הסיכוי לכך שאותם חברי פייסבוק יצרו איתו קשר ויצטרפו למעגל לקוחותיו, כל זאת במחיר נמוך ביחס לאפיקי פרסום אחרים שמביאים פחות חשיפה.

התקציב יכול להיות מחושב פר קליק, לפי אלף חשיפות או לפי פעולה, כמובן שכדי לצור מוניטין חיובי יש להקפיד על תכנים איכותיים ומסקרנים ולעדכן אותם בתדירות גבוהה כדי לשמור על עניין.

יתרון נוסף הוא שניתן לעקוב אחרי הקמפיין, לנתח את הנתונים ולבצע שינויים כדי לייעל את פעולות הפרסום לטובת דף פייסבוק עסקי מוצלח.

דוגמא דף פייסבוק עסקי

מעוניינים להפיץ את הבשורה שלכם?

החשיפה העצומה ועצם העובדה שהפרסום עובר גם מפה לאוזן ושחברי הפייסבוק ממליצים ומפיצים את הפרסומות מסייעים לבעלי עסקים שעובדים בצורה נכונה להקפיץ את העסק שלהם מדרגה.

מעוניינים לפרסם את העסק שלכם? מעוניינים בחבילת פרסום בפייסבוק, דף פייסבוק עסקי ?  רוצים להתחיל עוד היום? פשוט צרו קשר איתנו ועשו לעסק שלכם עבודה.

Summary
פרסום בפייסבוק
Service Type
פרסום בפייסבוק
Provider Name
איוב מרקטינג - משרד פרסום דיגיטלי, Telephone No.089935550
Description
פרסום בפייסבוק , פרסום דיגיטלי לעסקים