קידום אתרים אורגני בדרום, למה צריכים את זה ועד כמה זה שווה לעסקים ?!

קידום אתרים

קידום אתרים בדרום - מקדם אתרים

מקדם אתרים בדרום

לייעוץ חינם

חץ שחור

קידום , מקדם אתרים בדרום

מהדרום ועד הצפון – כל בעל עסק זקוק

לחברת קידום אתרים אורגני

למרות שרוב אוכלוסיית העולם המערבי כבר הבינה ויותר מכך – הפנימה שכל בעל עסק צריך לבנות אתר ולקדם אותו בגוגל, עדיין נותרו אנשים שחושבים שניתן להצליח גם ללא הפעולות "השוליות" הללו. אם אתם נכללים בין בעלי העסקים שחושבים שהם יכולים להביא את העסק שלהם להצלחה ללא אתר וללא קידום אתרים אורגני הרי שאנו מצטערים לבשר לכם אך אתם טועים ובגדול.

היום כבר לא ניתן לסמוך על פרסום מפה לאוזן – למרות שפרסום זה יעיל ואמין ביותר וכמובן – קיים ועובד היטב גם בשנת 2017, הוא פשוט לא מספיק, לא בעידן הגלובלי שלנו בו חייב כל בעל עסק לחשוף את שירותיו לכמה שיותר אנשים.

דפי זהב – מישהו זוכר אותם?

אם נולדתם לפני שנות ה-80 אתם בטח זוכרים את הכרכים העבים שנמצאו בכל בית וכמעט רמסו את המדפים. כן, "דפי זהב" שלטו בעולם בימים אלו ולשמחתנו הם כבר אינם בינינו. היום יכול כל אדם שמעוניין למצוא שירות או מוצר לשבת מול המחשב, הטאבלט או המובייל שלו ולהקליד את המילים של השירות/ מוצר שהוא מחפש במנוע החיפוש גוגל. מחקרים מראים שרוב הגולשים יבחרו בבעלי העסקים שנמצאים בעמודים הראשונים (העמוד הראשון ואולי בשני) של תוצאות החיפוש בגוגל, כדי להגיע למקומות הראשונים פונים בעלי עסקים אל חברות שמתמחות בתחום קידום אתרים אורגני.

פעולות לקידום אתרים אורגני – לקדם נכון ובחוכמה

חברות קידום אתרים בדרום, במרכז הארץ או בצפון מבצעות מגוון פעולות לקידום אתרים אורגני, ביניהן: בניית אתרים, עיצוב אתרים, קידום אתרים אורגני SEO, פרסום בפייסבוק, מיתוג עסק, פרסום ממומן ושאר פעולות שיווקיות שמגבירות את  החשיפה של העסק.

באמצעות קידום אתרים אורגני SEO שזאת העבודה של מקדם אתרים למשל שמתבצע בין היתר על ידי ניתוח מילות מפתח, ניתן לקבל תוצאות לטווח ארוך ולהגדיל את יחסי ההמרה. פרסום ממומן PPC לעומת זאת, מאפשר לבעל העסק להגיע לתוצאות במהירות – עוד באותו היום בעוד עליו לשלם עבור כל הקלקה על מודעה.

קידום אתרים אורגני ומיתוג עסקים שמתבצע בצורה נכונה יכול לצור אמון ועניין בקרב הלקוחות הפוטנציאליים ולעודד אותם לצור קשר, לקבל פרטים ולבצע רכישות. במידה שהעסק מופיע בתוצאות הראשונות בגוגל הוא יוצר רושם של עסק מוביל אך כמובן שהאתר של העסק חייב להיות איכותי – להכיל תוכן מעניין שכתוב בצורה נכונה (חלילה ללא שגיאות כתיב תוך שימת דגש על כותרות מושכות) ומתעדכן בתדירות גבוהה, להיות מעוצב באופן שמתאים לעסק, להכיל סרטונים, תמונות ובלוגים מתאימים ולעלות במהירות (לאף גולש אין סבלנות להמתין עד שהאתר יעלה).

כמו כן, צריכות חברות הקידום להקפיד על תחומים נוספים לרבות התאמה למובייל ולטאבלט שכן אנשים רבים גולשים באתרים דרך המכשירים הללו ואי התאמת האתר תגרום לעסק לאבד לקוחות.

מקדם אתרים אתרים בשקיפות מלאה

אם אתם מעוניינים לקדם את האתר שלכם בצורה מקצועית שתזרים אליכם לקוחות אתם מוזמנים לפנות אל חברת הקידום המנוסה "איוב מרקטינג" בהקדם. אל תתנו למתחרים שלכם לעקוף אתכם, מגיע לכם להיות ראשונים.